Emmet Honeycutt

28. května 2007 v 13:39 | eMJanine
Emmett Honeycutt
Emmett Honeycutt je jedna z hlavních postav amerického seriálu Queer as Folk. Je význačný především svým ironickým vtipkováním a smyslem pro barevné oblečení... Během seriálu vyzkouší několik povolání, od práce v obchodu s oblečením, pornohvězdu na Tedových stránkách, až po vlastní cateringový podnik...
Jeho nejlepší kamarád je Ted Schmidt, později se dokonce dají "dohromady". Vztah ovšem netrvá dlouho, protože Ted začne mít problémy se závislostí na drogách, což mezi ním a Emmettem způsobuje napětí a nevůli...
Přes Tedovy stránky získá Emmet ctitele v Georgeovi Schickleovi, bohatým starým mužem.Zamilují se do sebe, ale George brzy na to umírá. Obrovskou sumu peněz odkáže Emmetovi, ten je ale může získat pouze pod podmínkou, že veřejně popře svůj vztah s Georgem. Emmett se proto peněz vzdá, protože chce, aby svět věděl, jak George miloval.
Na jednom cateringu potká Emmett Drewa Boyda. Poté, co má Drew homofobní poznámky adresované Emmettovým přátelům, postaví se proti sobě. Když jde ale Emmett k Drewovi domů pro peníze za catering, začne s ním Drew ostře flirtovat a nakonec se spolu vyspí na podlaze. Přestože je Drew zadaný, schází se s Emmettem a nakonec svou snoubenku opouští. Navíc, on i Emmett strácejí práci, když se líbají na veřejnosti. Poté, co Emmett Drewa vidí, jak se líbá s jiným mužem, rozchází se s ním.
Přestože se povrchní Emmett může zdát poněkud stereotypní, během všech pěti sérií se jeho postava stává naprosto dynamickou a komplexní.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sigam sigam | Web | 15. června 2008 v 18:54 | Reagovat

Emmett je moje oblíbená postava... Zbožňuju ho a jeho oblečení taky ;D.

2 EmILy.ThE.dRuNk EmILy.ThE.dRuNk | 3. června 2009 v 5:14 | Reagovat

Emmett je nejlepší!! Prostě takovej cukroušek... =) =*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.