To nejlepší v životě

6. září 2007 v 18:53 | eMJanine |  Jednorázové povídky
Co se stane, když Harry jednou zachrání Draca? Jinak, tohle je moje první PWP...

"A sakra! Filch!" šeptl si Draco téměř neslyšně a jak nejtišeji mohl se rozběhl chodbou pryč hledaje nějakou odemčenou učebnu a pak už jen běžel a běžel. Nevnímal, kam až se dostal, ale když po pár minutách běhu hradem zastavil, zjistil, že nejen absolutně nemá pojem, kde je, ale ke všemu se ocitl ještě ve slepé uličce.
"No, to snad ne," prskl, když slyšel spěšně se blížící šouravé kroky školníka. Zpoza rohu vystrčila hlavu paní Norrisová.
"Padej, ty mrcho jedna vypelichaná. Tys' mi tu tak ještě scházela, potvoro," nadával na kočku a ještě jednou zkusil jestli dveře, u kterých stojí, nejsou přeci jen otevřené. Bohužel, nebyly.
Najednou se kolem Draca pohnul vzduch. Z čista jasna ho ovanul slabý vánek. Dracovi ihned došlo, že v chodbě není sám, ale řešit to, který duch je tu s ním, už dál nechtěl, poněvadž Filch byl stále blíž a blíž.
"No, a sem v prdeli," řekl si pro sebe.
"Tam budeš, když teď nesklapneš tu svou nevymáchanou hubu, Malfoyi," zašeptal někdo za ním a vtáhl ho pod viditelný plášť dřív, než stačil jakkoliv zareagovat. A aby měl jistotu, že Draco nevydá ani hlásku, dal mu ruku přes ústa. Draco nebyl s to se pohnout. Skrz plášť viděl, jak se školník došoural do chodby a zmateně se rozhlíží. Nakonec zamířil ke dveřím, u kterých chlapci stáli a zalomcoval klikou. Nic. Filch peprně zanadával a rozčileně se otočil k odchodu. Prošel těsně kolem nich, chlapci zděšeně zadrželi dech a tiše vyčkávali, dokud jim nezmizel za rohem z dohledu.
Pak mu Dracův zachránce zachránce strhl plášť. Malfoy stál stále zády k němu, a přestože téměř jistě věděl, kdo je chlapec za ním, zvědavě se otočil.
Střetl se s tím nejpronikavějším zeleným pohledem, dále se jeho zrak přesouval přes roztomilý (ano, Draco opravdu použil ve svých myšlenkách tohoto slova) nosík, tváře, které byly nyní jemně zbarvené do růžova, až se dostal k plným červeným rtům, které se teď kroutily do poťouchlého úsměvu.
"Ale, ale, Malfoyi, copak ty tady, tak pozdě venku?"
"Po tom ti nic není, Pottere!" odfrkl popuzeně.
"Právě jsem ti zachránil kůži, tak bys mi mohl prokázat trochu vděku, nemyslíš?" řekl a prohrábl si své věčně rozcuchané černé vlasy.
"Tss," sykl. "Nebudeš mi tu říka, co mám dělat, a co ne. O pomoc se tě nikdo neprosil," pohrdavě protáhl, přestože věděl, že Harry má pravdu. "A laskavě se na mě přestaň tak lepit," dořekl, když si uvědomil, že přestože je školník dávno v prachu, Potter je k němu stále těsně přitisknutý.
"Opravdu?" Harry ho přejel očima od hlavy až k patě a Draco si z hrůzou uvědomil, že se mu do obličeje hrne červeň a začíná ho ovládat jakýsi neznámý pocit. Stále se snažil vyhýbat se pohledu na šťavnatá ústa svého rivala, která měl náhle chuť políbit. Potter se toho vzrušení nemohl nevšimnout. Zachvěl se. Co se to s ním jenom děje? Je to přeci Malfoy! City a emoce ho neovládají! Jenže Draco si musel přiznat, že aniž by po tom toužil, teď chtěl jen a jen mladého Pottera, chtěl jeho ústa, chtěl ho celého…Draco, vzpamatuj se! "Opravdu chceš, abych odešel?" ptal se mladík.
"Jo," šeptl, navís se v tu chvíli nezmohl. Ten nově objevený pocit mu zaplavoval celý mozek."to chci."
Dracovi se pomalu dařilo ovládat své myšlenky, ale jeho tělo mělo na celou situaci poněkud jiný názor. Postřehl to i Potter, který i přes Draco jasné vyjádření pořád zůstával v jeho těsné blízkosti. Pak se ale vyzývavě ušklíbl, otočil se na podpatku a beze slova se vydal pryč.
Dracovo vnitřní já zařvalo nevolí a než se stačil ovládnout, křikl "Počkej!"
Odcházející se otočil. K Dracově údivu se ani netvářil nějak překvapeně, popravdě řečeno vypadal spíš znuděně.
"Co? Já myslel, že chceš, abych odešel," řekl a pomalu zamířil zpět.
"No, to jsem chtěl," špitl a úporně se snažil ignorovat ten dotěrný hlásek, který z plných plic křičel Ne, nechtěl jsem to, nééé! "vlastně…" zašeptal potichu, tak aby to slyšel jen Harry, který právě teď stáhl obočí do mírného zamračení zkoumavě ho pozoruje a olizuje si rty. Zatraceně sexy! ozval se opět hlásek. Potter se nenuceně přibližoval k Dracovi, až byl přímo u něj. Dracovi se rozbušilo srdce.
"Co vlastně?" špitl mu Harry do ucha, hraje si s ním jako kočka s myší. Přestože mladý Malfoy nesnášel, když nad ním měl někdo převahu, teď mu to vůbec nevadilo. Útrobami se mu rozlévalo horko, v břiše cítil jakýsi svírající pocit a Draco už se ani nesnažil svůj pohled přesunout pryč od Harryho rtů.
"No, já jen…"
"Co?" opakoval černovlasý kluk znuděně. Skousl si spodní ret, zůstaly na něm jemné stopy po stisku zubů.
"Sakra, však ty víš, Pottere," vyrazil ze sebe přidušeně, neudržel se, popadl nebelvírského chlapce, surově ho přirazil ke zdi své teď již rudé rty přilepil na ty druhé. Líbali se divoce a vášnivě. Horko uvnitř Draca se změnilo na všespalující žár, když Harryho jazyk přejel po jeho horním patře. Oba jazyky se setkali a sváděli spolu prapodivnou bitvu, jejím výsledkem byl pocit, jakoby Draco ztrácel pevnou půdu pod nohama.
Když se odtrhli, Draco spatřil svého "rivala" v naprosto novém světle. Tváře mu hořely potlačovanou vášní, v očích se třpytily jiskřičky touhy, dech zrychlený. Draco na tom nebyl jinak. Harry ho popadl za ruku a táhl ho pryč z chodby. Vrazili do první odemčené učebny, zabouchli za sebou dveře. Harry k nim Draca přirazil a chvíli se utápěli v pohledu toho druhého. Draco dýchal překotnou rychlostí, srdce mu hlasitě tlouklo. Už to nešlo vydržet a Nebelvírský hrdina to nejspíše cítil stejně. Pomalu se k sobě naklonili a jejich rty se opět setkaly. Jemné a váhavé doteky se brzy změnily v živelný, přesto překvapivě něžný a stále se prohlubující polibek.
Dracovi už nešlo myslet, ani se o to nesnažil. Co na tom, že ruce, které právě rozepnuly knoflíčky u košile a začaly ho hladit po holé hrudi, čímž ho přiváděly k šílenství, patřily jeho úhlavnímu nepříteli? Co na tom, že je zde ve třídě může kdokoliv nachytat? Hlavní bylo, že se ho Harry dotýkal, že mohl cítit chuť jeho rtů na svých. Draco nikdy nic podobného nezažil. Užíval si to a nepřipouštěl si, že by tohle mohlo někdy skončit.
Pustil se do rozepínání bílé košile, nedočkavě provlékal dírkami ven knoflík po knoflíku, až černovlasému chlapci spadla košile z ramen. Draco obdivně zíral na Potterovu snědou hruď, svalnaté břicho měl nejspíš vytrénované z famfrpálu, ke kterému patřilo i tvrdé posilování. Stále líbajíc ty měkké rty, přejel rukou přes Harryho hrudník a začal si pohrávat s páskem u kalhot. Harry zatím přemístil své rty na Dracův krk, jemně ho líbal a několikrát jemně skousl jeho kůži. Draco zaklonil hlavu slastí a zavzdychal. Poté pomohl Harrymu sundat tmavomodré jeansy, takže mladík před ním stál v šedých boxerkách, na kterých se zřetelně rýsovala větší vyboulenina. Mezitím se ale Draco, ani sám nevěděl jak, také octl bez kalhot.
"Malfoyi, člověk by nevěřil, co v tobě je," zašeptal mu Harry do ucha a lehce stiskl jeho lalůček. Draco se prohnul jako luk, ale nic neřekl a dál se věnoval Harryho pravé bradavce, lehce si s ní pohrával a občas stiskl zuby.
Najednou se Harry odtáhl. Draco nevěděl, co se stalo, a chtěl něco říct, Harry mu však položil prst přes ústa, poté před ním poklekl a zbavil ho posledního kusu oblečení, takže mohl spatřit Dracovu chloubu v plné kráse. Draco bezděčně zčervenal, když se mu Harry zadíval do očí. Ty jeho byly zastřené touhou. Potter ale hlavu opět sklonil, chytl Draca za boky, přitáhl si ho k sobě a sklonil hlavu k jeho klínu. Blonďák cítil, jak ho nebelvírský hrdina bere do úst, jak se víc a víc noří do jejich hlubin. Zaklonil hlavu, před očima se začaly objevovat hvězdičky, musel se přidržet dveří, aby se pod tlakem přicházejícího orgasmu nezhroutil na Harryho. Instinktivně přirážel Harrymu do úst, ten si s jeho penisem pohrával, občas ho poškádlil jazykem.
"Harry!Harry, Panebože," vydechl zastřeným hlasem, naposledy přirazil a cítil, jak se Harryho ústa plní jeho vlastním semenem. Kdyby se nepřidržoval, jistě by vyčerpáním spadl. Harry však vše spolykal, rychle vstal a přitiskl se k Dracovi tak těsně, že mohl cítit tlukot jeho srdce.
Dracovi ale bylo jasné, že by tohle měl Potterovi nějak oplatit. Líbnul ho protolehce na tvář, načež mu stáhl již zmiňované boxerky. Poprvé v životě uviděl Harryho zcela nahéhok, jen v rouše Adamově. Tento pohled však stál za to. Harry vypadal skoro jako antický atlet. Dracův pohled sjel přes útlé boky až k místu, na které byl zvědav nejvíce. Pohled na Harryho chloubu mu vyrazil dech.
Draco na nic nečekal a uchopil ho do ruky. Jemně po něm přejel dlaní. Harryho reakce se dostavila okamžitě. Zasténal a potichu šeptal Dracovo jméno, ale Zmijozelák ho brzy utišil polibky na rty, poté na šíji, nepřestávaje jemně a dráždivě přejíždět rukou po Harryho penisu.
"Draco, prosím," šeptal se zavřenýma očima černovlasý chlapec a přirazil. Bylo to poprvé, kdy někdo z rodiny Malfoyů uposlechl někoho z Nebelvíru. Stačilo pár rychlých a přesných tahů a Dracovu ruku potřísnila bílá tekutina.
Draco vzhlédl ke svému partnerovi a zatajil se mu dech. Nikdy Harry nevypadal víc sexy než teď, když mu rozcuchané a mírně zpocené vlasy padaly do nádherně zelených očí, které spíše připomínaly lesní tůňky. Tváře mu hořely a ještě zrychleně oddechoval. Když si uvědomil, že ho Draco pozoruje, pohled mu oplatil. Draco si dal k ústům potřísněnou ruku a olízl si prst. Poté se mlsně oblízl a přitiskl své rty na Harryho. Chvíli se jen klidně líbali, ani jeden z nich se nechtěl odtrhnout. Jednak z toho důvodu, že líbat ústa toho druhého bylo neobyčejně příjemné, druhak proto, že ani jeden z nich nevěděl, co pak říct. Draco věděl, že se nemůže jen tak sebrat a beze slova odejít. Pro něj to byl velmi silný zážitek. Poprvé, kdy nechal průchod emocím a citů, vše, čím kdy pohrdal se změnilo na cosi krásného. Draco to neznal. A ani znát nemohl.
Věděl, že někdo z nich bude muset ten nádherný polibek přerušit, i když tato představa se mu vůbec nezamlouvala.
Byl rád, že to nakonec ukončil Harry. Chvíli na sebe jen tiše zírali, a Malfoy cítil, jak začíná červenat. Trapně bylo nejspíš i Potterovi, který se koukal do země a až pečlivě studoval suky na prknech dřevěné podlahy. To napětí se už nedalo vydržet, a tak se Draco hluboce nadechl a začal potichu: "Pottere…Harry, já vůbec nevím co říct. Snad jen, že tohle bylo to nejlepší v mým životě," a s vírou, že řekl vše, co bylo třeba a co říct chtěl, se otočil a zamířil pryč.
Harry nic neříkal, Dracovi to po pravdě bylo docela líto. Měl dojem, že nejspíš pro Harryho nebyl dost dobrý, že asi udělal něco špatně. Čím víc se od Harryho vzdaloval, tím větší úzkost mu svírala srdce, začínaly se mu z očí dokonce drát slzy.
"Pro mě taky, Draco," ozval se za ním znenadání. Draco se jen zastavil a stál bez hnutí na místě. "Pro mě to taky bylo to nejlepší, co jsem kdy zažil," řekl černovlasý mladík.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ice Ice | E-mail | Web | 6. září 2007 v 20:24 | Reagovat

Janičko, Janičko, ty máš ale chutě. Ne, teď vážně, je to sice tvoje první PWP, ale každopádně pěkný a doufám, že neni poslední.

2 Ice Ice | E-mail | Web | 6. září 2007 v 20:25 | Reagovat

A mimochodem, ten design sis udělala krásně!!!

3 Ice Ice | E-mail | Web | 8. září 2007 v 21:47 | Reagovat

Harry má nádherně udělanou košili, prostě ho žeru =o)

4 Scarthia Buthergia Scarthia Buthergia | E-mail | Web | 9. září 2007 v 19:38 | Reagovat

Ty jo, to se ti vážně povedlo!! Já se vždycky bála psát PWPčka v češtině (mám radši angličtinu, tam krásně využiju její slovně-vulgární 'bohatost'), ale tobě se to fakticky zdařilo. Takže, kdy bude další? :-)

Jinak, krásnej design:-D

5 eMJanine eMJanine | 10. září 2007 v 15:07 | Reagovat

Dík, jsem ráda, že se moje dílko líbí. Kdy bude další ještě netušim, mám teď rozepsanejch pár jinejch povídek, ale v nich určitě taky nějaký to PWP bude... :o)

6 darken darken | Web | 11. září 2007 v 4:14 | Reagovat

Tak to se těším...

Rozhodně bych nepoznala, že je to tvé první PWP.

7 Äle Äle | E-mail | Web | 17. září 2007 v 21:56 | Reagovat

ty woe tag toe božíííí jen tag dál klidně by mohlo bejt i pokračování =) !!!!

8 rLilian rLilian | Web | 21. září 2007 v 20:48 | Reagovat

Číst to, je  ještě lepší než po telefonu =) Ne vážně fakt dobrý, mám dojem, že tohle (a Lilie a Bílá růže) mě donutí psát lépe.

A mimochodem na mym blogu je další kapitolka =)

9 Jessica Jessica | 28. září 2007 v 12:58 | Reagovat

U táhle povídky se dá říct jediné Krása Opravdu ůplně mi to vyrazilo dech

10 eMJanine eMJanine | 28. září 2007 v 16:35 | Reagovat

Díky moc, Jessico! :o)

11 Falkira Falkira | 21. října 2007 v 14:27 | Reagovat

Wow. To bylo super. :)) Moc hezky napsané PWP máš rozhodně velký talent. :)

12 vinky vinky | 3. ledna 2008 v 19:35 | Reagovat

Hmmmm.........

13 anulinka72 anulinka72 | 10. července 2009 v 16:13 | Reagovat

vrrrr....teda to se často nevidí

14 Lofi ^^ Lofi ^^ | 29. října 2010 v 22:48 | Reagovat

dokonalost! žádné jiné slovo mě k tomu nenapadá. :) tahle povídka se hrozně dobře četla :) obdivuju.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.